Naomi Di Fabio VIPs

Public·20 members

Αστέρας εναντίον Ολυμπιακός ζωντανή 12 Νοεμβρίου 2023

πριν από 2 ημέρες — ((ζωντανή μετάδοση>>)) Βόλος εναντίον Αστέρας Τρίπολης (LIVE SPORT ζωντανή ... εναντίον Ολυμπιακός ζωντανή 01.10.2023 ζωντανή Άρης εναντίον ...

by Αναστασία Βοσνάκη 19:00 1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη 19:03 3' Γέμισμα ο Ραντζέλοβιτς, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη 3' Καλή στιγμή για τον Αστέρα! Σουτ ο Μπαράλες μετά από γύρισμα του Άλβαρες, η μπάλα ελάχιστα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη 19:04 Καλησπέρα σας κι από εμένα. Έχει ενδιαφέρον το παιχνίδι που ρίχνει την αυλαία της 2ης αγωνιστικής. Ο Ολυμπιακός δοκιμάζεται σε μια έδρα που έχει καλή παράδοση, αλλά πολλές φορές δυσκολεύεται. Απέναντί τους ένας αντίπαλος, ο οποίος είναι ερωτηματικό, υπό την έννοια ότι έχει νέο προπονητή μετά από καιρό, ενώ στην πρεμιέρα παρουσίασε ένα πρόσωπο που δεν το περιμέναμε, καθώς τον έχουμε συνηθίσει πιο σφιχτό στο παιχνίδι του, όπως και τον Ηρακλή Μεταξά. Οι Πειραιώτες καλούνται να κάνουν αφενός το 2/2 για να παραμείνουν στην κορυφή και αφετέρου να επιβεβαιώσουν ότι έχουν αρχίσει να βελτιώνονται έπειτα από τα χάλια με τη Μακάμπι και τη Σλόβαν. Την Πέμπτη έπαιξαν παράταση και πέναλτι, αλλά ο Κάρλος Κορμπεράν δεν έκανε λίφτινγκ στην ενδεκάδα. by Αναστασία Βοσνάκη 18:03 Συνολικά έχουν διεξαχθεί 16 αναμετρήσεις με γηπεδούχο τον Αστέρα Τρίπολης και ο Ολυμπιακός διατηρεί μια από τις καλύτερες επιδόσεις του με ομάδες της περιφέρειας, αφού έχει επικρατήσει στα 9 ματς, υπάρχουν 4 ισοπαλίες και έχει φύγει ηττημένος από την Τρίπολη μόλις τρεις φορές. by Αναστασία Βοσνάκη 18:04 Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας). Βοηθοί: Νικολακάκης (Λασιθίου), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας). 4ος διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής). by Αναστασία Βοσνάκη 18:42 by Αναστασία Βοσνάκη 18:44 Τηλεοπτικά μπορείτε να παρακολουθήσετε το παιχνίδι από το NovaSports Prime και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM στους 94, 6 με τον Γιώργο Τσανάκα στη μετάδοση. by Αναστασία Βοσνάκη Στον σχολιασμό θα είναι μαζί μας ο Αποστόλης Λιβάνιος. by Αναστασία Βοσνάκη 18:46 Ο καιρός στην Τρίπολη δεν είναι καλός από ότι φαίνεται, μάλλον έβρεχε νωρίτερα... by Αναστασία Βοσνάκη 18:55 Όλα είναι έτοιμα για τη σέντρα! by Αναστασία Βοσνάκη 18:56 Οι δυο ομάδες βγαίνουν στο γήπεδο... Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός17:58 Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Αστέρα με τον Ολυμπιακό στην Τρίπολη, για τη 2η αγωνιστική της Super League! by Αναστασία Βοσνάκη 17:59 Ο Αστέρας προέρχεται από το εκτός έδρας 3-3 της πρεμιέρας κόντρα στον Βόλο, το οποίο πανηγυρίστηκε σαν… νίκη, αφού ο Μπαράλες ισοφάρισε στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων, ενώ επέστρεψε από το 3-1. by Αναστασία Βοσνάκη 18:00 Ο Ηρακλής Μεταξάς θα έχει για πρώτη φορά στη διάθεσή του τον Χουλιάν Μπαρτόλο, αλλά και τον Έρβιν Τζουκάνοβιτς, τους οποίους απέκτησε το φετινό καλοκαίρι η ομάδα της Τρίπολης και ποντάρει πολλά πάνω τους για τη φετινή σεζόν. by Αναστασία Βοσνάκη Εκτός είναι οι τραυματίες Σίτο, Βαλιέντε, για διαφορετικούς λόγους οι Κανελλόπουλος, Κρεσπί, Σανταφέ, Καπίγια και Αλί Μπαμπά. Όπως οι νεοφερμένοι Ντομίνγκεθ και Καφί, αλλά και ο Σονί, ο οποίος βρίσκεται στην Τουρκία για να σφραγίσει τη μεταγραφή του στη Χατάισπορ. by Αναστασία Βοσνάκη 18:01 Από την άλλη, ο Ολυμπιακός επικράτησε 2-0 του ΠΑΣ Γιάννινα την περασμένη αγωνιστική. by Αναστασία Βοσνάκη 20:10 51' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Μπαλιά του Χουάνγκ προς τον Μασούρα, με τον εξτρέμ του Ολυμπιακού να μην προλαβαίνει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. by Αναστασία Βοσνάκη 20:11 52' Κόρνερ για τους Πειραιώτες. by Αναστασία Βοσνάκη 20:12 53' Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη Έδιωξε ο Μπενίτο με κεφαλιά προς τα πίσω. by Αναστασία Βοσνάκη 20:13 Ίδιο το σκηνικό και στο δεύτερο μέρος. Ο Αστέρας έχει στήσει… πούλμαν, ο Ολυμπιακός προσπαθεί να πιέσει, με τη διαφορά ότι αυτήν τη φορά βγάζει μεγαλύτερη ένταση στο παιχνίδι του και κυκλοφορεί πιο γρήγορα την μπάλα. by Αποστόλης Λιβάνιος 20:15 56' Ωραία σέντρα ο Χουάνγκ, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη 20:16 57' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Γύρισμα του Ζινκερνάγκελ, σε κόρνερ ο Καστάνιο. Κίτρινη ο Τιλίκα. Μένει να φανεί πόσο φρέσκοι θα είναι οι «ερυθρόλευκοι». Φυσικά, ένα ζήτημα είναι και η κατάσταση του αγωνιστικού χώρου λόγω της βροχόπτωσης. by Αποστόλης Λιβάνιος 19:05 19:06 Βρέχει αρκετά τώρα στην Τρίπολη... by Αναστασία Βοσνάκη 19:08 19:10 10' Ο Μουνάφο είναι στο έδαφος... Φαίνεται ότι πονάει... Μάλλον βγαίνει από το ματς. by Αναστασία Βοσνάκη 19:11 Πρόβλημα στον αριστερό προσαγωγό φαίνεται να έχει ο Μουνάφο. 11' Γκαρθία αντί Μουνάφο για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη 19:14 14' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Φάση διάρκειας στα καρέ, ο Παπαδόπουλος θα κερδίσει το φάουλ από τον Ελ Αραμπί. Βολος εναντίον Άρης μετάδοση σκορ 11 Νοεμβρίου 2023 πριν από 1 ημέρα — (2023)Τι θα βρείτε σε αυτή τη. γεννήσεως 2006 και Λαμία και ο Αστέρας Τρίπολης τον Βόλο, ενώ στις 20:00 ο Ολυμπιακός θα... (ζωντανή μετάδοση==) ... by Αναστασία Βοσνάκη 19:45 Δυο λεπτά οι καθυστερήσεις. by Αναστασία Βοσνάκη 19:48 45+2' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ωραίο κοντρόλ ο Ελ Αραμπί, κάνει το σουτ, η μπάλα κόντραρε στον Πίτσου που είχε εξαιρετική τοποθέτηση και βγήκε σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη 19:49 Τέλος στο πρώτο μέρος! Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός 0-0. Ολυμπιακός live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα Η σελίδα της ομάδας Ολυμπιακός στο Flashscore.gr προσφέρει ζωντανά σκορ, αποτελέσματα, βαθμολογίες και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερ, κόκκινες & κίτρινες ... Σε τέτοια παιχνίδια ταιριάζει γάντι ο Χασάν (μαζί με τον Ελ Αραμπί). Στον πάγκο πάντως είναι ο Χουάνγκ, αλλά δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση βρίσκεται. by Αποστόλης Λιβάνιος 19:54 19:55 20:04 46' Μπενίτο μέσα, Καρμόνα έξω για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη 20:06 46' Κίτρινη ο Καστάνιο για τράβηγμα στον Ζινκερνάγκελ. by Αναστασία Βοσνάκη 47' Εκτέλεσε το φάουλ ο Ζινκερνάγκελ, έδιωξε η άμυνα του Αστέρα. Επιστρέφουμε σε λίγο... by Αναστασία Βοσνάκη 19:53 Τα βρίσκει σκούρα ο Ολυμπιακός στην Τρίπολη. Το πρώτο μέρος έχει κυλήσει στα «θέλω» του Μεταξά και του Αστέρα. Ο ρυθμός δεν είναι καλός (παίζει ρόλο και η βροχή), οι τελικές λίγες (με κορυφαία το σουτ του Ελ Αραμπί στις καθυστερήσεις), αφού οι φιλοξενούμενοι δυσκολεύονται να διασπάσουν την αντίπαλη άμυνα. Αν δεν πάρει κάτι με προσωπικές ενέργειες, τις οποίες μπορούν να κάνουν λίγοι παίκτες από τη συγκεκριμένη ενδεκάδα θα είναι δύσκολα τα πράγματα για τον Ολυμπιακό και ευνοϊκά για τους Αρκάδες. Στην αποστολή για πρώτη φορά ο Χουάνγκ Ουί Τζο, ο οποίος αποκτήθηκε πρόσφατα. Αντίθετα, εκτός έμειναν οι Παπασταθόπουλος (τραυματίας), Βρσάλικο (τραυματίας), Λέιντνερ (πρόβλημα με το διαβατήριό του), Αγκιμπού Καμαρά (χωρίς να είναι τραυματίας όπως προκύπτει από το ρεπορτάζ), Αμπουμπακάρ Καμαρά (τραυματίας) και Μαντί Καμαρά (υπό παραχώρηση). by Αναστασία Βοσνάκη Ο Ολυμπιακός στις πέντε τελευταίες του επισκέψεις στην Τρίπολη δεν έχει δεχθεί τέρμα και μετρά τέσσερις νίκες για την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος και μια λευκή ισοπαλία στα play off του 2020-21. by Αναστασία Βοσνάκη Η ευρύτερη νίκη των Πειραιωτών στην Αρκαδία σημειώθηκε το 2019-20 και ήταν με σκορ 5-0 με τους Μασούρα - Ελ Αραμπί να σημειώνουν από δύο γκολ και το άλλο να έρχεται από τον Μπρούμα. Asteras Tripolis - Olympiacos ζωντανά σκορ, H2H και Asteras Tripolis is going head to head with Olympiacos starting on 12 Νοε 2023 at 6:30 μ.μ. UTC at Theodoros Kolokotronis Stadium stadium, Tripoli city, Greece. ΟΦΗ Γιάννινα ζωντανή 11 Νοεμβρίου 2023 Ποδόσφαιρο πριν από 1 ημέρα — Αστέρας Τρίπολης εναντίον ΠΑΣ(((ΖΩΝΤΑΝΉ... OFI Crete - PAS (((Ζωντανή ροή τηλεόρασης))) ΟΦΗ εναντίον Ολυμπιακός 30 Οκτ 2023 — (Ζωντανή ... Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός κανάλι: Δείτε ζωντανά τον πριν από 7 ώρες — *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ...