top of page

Naomi Di Fabio VIPs

Public·20 members

[[[TRANSMETO==]@@@]] Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12/11/2023


... 2022 27 korrik 2023 and the LastProvoi ta vishte fanellën kuqezi të Shqipërisë U ... Izraeli, Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Rumania, Zvicra, Finlanda ...


AkrepiEdhe sot pritet një ditë plot aktivitet, me shumë angazhime e me jo pak telashe e ndoshta këto janë arsye të mjaftueshme që të mos keni aq shumë kohë të merreni me probleme private. ShigjetariQielli në përgjithësi duket i “qetë” dhe dita pritet të jetë shumë e mirë. “Era” e favorshme e Uranit bën që ta keni shumë më të lehtë të ecni në drejtimin që doni. Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe sekreteve te deteve te 4 vellezerve Ishak, Oruc, Hizir dhe Iljaz. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan. E hënë - e premte 20:00“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr. E hënë - e shtunë 14:30 PolitikëMË shumë KËMBIMI VALUTORValuta Blihet ShitetHoroskopi 12 Nëntor 2023 DashiJeni aq shumë të zënë me punë saqë ju duket se edhe për gjërat më të vogla të gjithë t’ju drejtohen juve. Do keni një marrëdhënie të ngrohtë me partnerin tuaj sot dhe kjo do ju afrojë edhe më tepër më njeri tjetrin. Financat do jenë gjithë kohës të mbrojtura nga yjet dhe nuk do keni aspak tronditje. DemiYjet ju këshillojnë të mos nxitoheni. Rrethanat do të jenë të tilla që mund t’ju krijohet mundësia për të ndërmarrë veprime që do të shënojnë një kthesë rrënjësore në jetën tuaj. Të dashuruarit do të vazhdojnë të vuajnë indiferencën e partnerit. Buxheti do jetë gjithë kohës i mbrojtur nga yjet dhe mund të shpenzoni sipas dëshirave. BinjaketMe Mërkurin në një pozicion shumë të favorshëm por dhe me Afërditën, nuk do ta keni aspak të vështirë të arrini atë që doni. GaforrjaSot duket se i merrni gjërat me filozofi dhe jeni të prirur të pëlqeni çka është e thjeshtë e lehtë për të arritur, pa e vrarë shumë mendjen. Por nuk duhet të shpenzoni as shumë para. LuaniDo të jeni në humor shumë të mirë gjatë kësaj dite dhe do të bëni çfarë të jetë e mundur që marrëdhënia juaj me partnerin të ecë më tej. Në planin financiar çdo gjë do të shkojë për mrekulli. Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tetor 202 12 tet 2023 — Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tetor 2023 (online-) Polonia U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 08.09.2023 9 ... KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË ... Izraeli sfidon sot Kosovën/ Kapiteni Dasa: Luajmë futboll për të lumturuar popullin tonë në luftë. Sport · NË TRANSMETIM 2022-2023. Zemër Luana · E hënë 21:00 ... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale! E hënë – e shtunë 16:05Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete! E hënë - e shtunë 18:20Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... [SPORT TV!!!] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 25 [SPORT TV!!!] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 25 mars 2023 Hakerët kanë sulmuar faqen e servisit publik të Izraelit gjatë 2020 - Koha. Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Jetoni RTS 14 orë më parë — Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 7 sht 2021 — Mat 16 tet 2023 — [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë Search Kosova ... [[FALAS###]<<<<] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 8 sht 2023 — Meals & nutrition [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Islanda, Letonia, Lituania, Hollanda, Norvegjia, Polonia, Rumania ... Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj? E hënë - e premte 13:20Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt... Tv KlanKLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE SERIALET NE TV KLANSeriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës? E hënë - e mërkurë 21:00Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Edhe pse do të shpenzoni pak më tepër për gjëra të rëndësishme, situata nuk do të jetë problematike. VirgjereshaDitë shumë e qëndrueshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për të dashuruarit. Nëse partneri iu propozon të provoni eksperienca të reja, mos refuzoni. Financat do jenë të mira, prandaj mund të bëni edhe ndonjë shpenzim më tepër sot. PeshorjaJu pëlqejnë dashuritë me shikim të parë dhe historitë e vrullshme, por sot keni ndryshuar mendim. E vetmja armë fituese është të marrësh kohë dhe të studiosh situatën. Zgjedhja e kohës është parësore për të vepruar, kështu që prisni për rastin e duhur. Kosovë - Izrael: Nga marrëdhëniet politike deri tek ato 12 tet 2023 — 2022, sipas të Dhënave të Doganave të Kosovës. Kosova importon nga Izraeli kryesisht lëndë djegëse dhe produkte të plastikës, ndërsa ...


About

Welcome! This is a space to connect, get support, have a lau...
Naomi Di Fabio fitness instructor.png
bottom of page