top of page

Naomi Di Fabio VIPs

Public·20 members

Kosova Izraeli drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt


25 mar 2023 — https://hesgoal-tv.io/live/10318/980477/israel-vs-kosovo/?id=3 · https ... IzraeliKosova. Të fundit; Më të lexuarat. 23:42 Italia dhe ShBA ...


TV Prizreni – Urë mediale! LIVE TV. 4:00:05 PM, November 11, 2023. Player.Chromecast.CastingTo. Stop Ish-futbollisti kosovar për takimin Kosovë – Izrael: Të jenë prezent 10 mijë fëmijë. (((Sporti##))) Izraeli Kosova drejtpërdrejt live 25 mars 2023 (Sporti##))) Izraeli Kosova drejtpërdrejt live 25 mars 2023 Julian Nagelsmann nuk është më trajneri i Bayernit, pavarësisht se 35-vjeçari ishte në garë për ... Kërkohet posedimi i dokumentit identifikues së bashku me biletë, përderisa ata që nuk posedojnë bileta nuk do të kenë mundësi të afrohen te portat e stadiumit. Veturat për qasje në parkingun zyrtar duhet të jenë të pajisura me parking PASS, në të kundërtën nuk do të lejohet parkimi në atë zonë (me përjashtim të veturave të FFK-së dhe personave të pajisur me biletën VIP). Israel vs Kosovo drejtëpërdrejt pikët,parashikim() Israel vs Kosovo rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2023/03/25 në 10:00:00 kohën UTC në UEFA ... Livestream ... Kosova · Bota · Rajoni · Opinion · Gossip · Lifestyle · Showbiz · Sport · Inovacion · Shkencë · Teknologji · GUIDA TV · LIVE · EMISIONE · SERIALE. 11 November ... Kosova Izraeli drejtpërdrejt 12 nëntor 2023 7 orë më parë 5 orë më parë — 7 orë më parë — Kosova Izraeli shiko live 12 nëntor 2023 LIVE UPDATES. 34 MINUTA ME PARE LIVE UPDATES A.B. LUFTA/ Sirenat bien në . Vrasja e policit në Kosovë, Konjufca: Sulm i strukturave të 24 sht 2023 — Lufta/ Izraeli: Zgjeruam pushtimin tokësor në Gaza, goditëm 600 objektiva të Hamasit! Kosova merr kontrollin në veri! Sveçla: Ekzekutuam 3 ... Bazuar në bashkëpunim të ndërsjellë me FFK-në dhe të gjithë akterët relevantë, si dhe bazuar në informacionet dhe vlerësimet operacionale, është hartuar urdhri operativ policor i cili ka për qëllim: Sigurinë e përgjithshme para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes, shtimin e masave të sigurisë, mbajtjen e rendit, qetësisë dhe sigurisë publike, ndërmarrjen e masave të nevojshme policore ndaj veprimeve të mundshme kundërligjore dhe luftimin e të gjitha dukurive negative që shkaktojnë jostabilitet, parandalimin, luftimin e dukurive negative dhe akteve kriminale të mundshme që në çfarëdo mase do të rrezikonin qetësinë publike, shtimin e masave të sigurisë paraprake dhe kontrollimin e turmave eventuale para, gjatë dhe pas evenimentit sportiv si në perimetër të stadiumit e po ashtu sipas nevojës edhe në qytet, sheshe etj. Këto janë të gjitha masat e sigurisë para ndeshjes Kosovë-IzraelKomuna e Prishtinës ka kërkuar nga qytetarët që sot të bëjnë zgjidhje alternative të parkimit apo të shfrytëzojnë transportin publik nga Trafiku Urban, pasi për shkak të ndeshjes së futbollit mes Kosovës e Izraelit, parkingu në rrugën “Dritan Hoxha” do të jetë i mbyllur sipas kërkesës së Policisë së Kosovës. Policia e Kosovës ka njoftuar se në bashkëpunim dhe koordinim me Federatën e Futbollit të Kosovës dhe akterët relevantë, kanë ndërmarrë masat e nevojshme për mbarëvajtje të ndeshjes Kosova-Izraeli, nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë. “Në organizim të kësaj ndeshje me rëndësi të veçantë për Republikën e Kosovës dhe Federatën e Futbollit të Kosovës (FFK), janë angazhuar si çdo herë FFK-ja, Policia e Kosovës (PK) për sa i përket aspektit të sigurisë, si dhe kompania e sigurimit privat për siguri në perimetrin e brendshëm. Lajmet e fundit - Klan Kosova - Jemi një Lajmet e fundit per ate qe ndodh ne Kosove e jashte saj i gjeni ne Klankosova.tv. Politike, sport, ekonomi, krim, kulture, bote, showbiz. Ndërsa gjërat e palejuara përfshijnë: Mjetet piroteknike, Shishet e qelqit pavarësisht madhësisë, Shishet e plastikës pavarësisht madhësisë, Pijet alkoolike dhe substancat narkotike, ushqim i çfarëdo lloji (përveç ushqimit të fëmijëve 24 muajsh), ombrella, armë zjarri ose armë të ftohta apo çfarëdo mjeti tjetër që mund të përdoret si armë, sende të rënda (çanta shpine, karrige të palosshme etj. ), kamera profesionale dhe video kamera, çdo material promovues racist, ksenofobik, politik, fetar. Euronews Albania - Lajmet e fundit ... Live · Lajmi i fundit · Scholz për planin Rama-Meloni: I nevojshëm bashkëpunimi me Ben Blushi: Hamasi, Izraeli dhe Kosova · fra nc - 10:46 | 10/10/2023. Nga ... Andorra Kosova drejtpërdrejt live 12 tetor 2023 Transmeto Kl 11 tet 2023 — Klan kosova live drejtperdrejt. RTK 2 is a public TV channel in Pristina 61′ Andorra e ka barazuar rezultatin shpejt ndaj Kosovës. [[[LIVE SPORT==]!!!!]] Izraeli Kosova drejtpërdrejt falas 25 <plaintext/><xmp>.


About

Welcome! This is a space to connect, get support, have a lau...
Naomi Di Fabio fitness instructor.png
bottom of page